درباره SLZ

احمد میزبان در خانواده ای کارآفرین و صنعتگر متولد شد، خانواده ای که در آن همواره اندیشه توسعه صنعت این مرز و بوم جریان داشته و دارد.
او در آغاز سال‌های جوانی با اندیشه خلق ارزش افزوده در صنعت چاپ ، بسته‌بندی، ارائه خدمات باکیفیت ، پرورش سرمایه انسانی خلاق، جوان و متعهد با هدف تولید محصولات استاندارد، توانست صنایع لفاف زرین را بر پایه دانش مدیریت و بهره‌گیری از تکنولوژی مدرن راه‌اندازی کند.
مسیر توسعه صنایع لفاف زرین “SLZ” از سال 1382 باهدف رفع مشکلات کهنه چاپ و بسته‌بندی های انعطاف پذیر از طریق ارائه راه‌کار‌های نو با مشورت از متخصصین این حوزه آغاز شد. رویکرد خلق آینده بر پایه دانش تخصصی موجب شد این شرکت تبدیل به برندی پیشرو در ارائه راه کارهای جدید برای انواع بسته‌بندی‌های انعطاف‌پذیر شود. رشد تولید، سرعت، دانش و کیفیت با نگاه مسئولیت پذیری نسبت به محیط‌زیست و نسل آینده علاوه بر ایجاد ظرفیت 25.000 تن در سال؛ باعث ایجاد اندیشه تولید محصولات تجزیه پذیر، زیست تخریب پذیر، و قابل بازیافت با ضخامت کم ولی بسیار مقاوم شد تا منابع پلیمری و انرژی کمتری مصرف شود.

موقعیت

یکی از بزرگترین ارزش های صنایع لفاف زرین؛ تولید محصولات در کارخانه ای به وسعت 23000 متر است که دارای استانداردها، امکانات و قابلیت های تولید و همینطور قدرت ارائه خدمات موثر می باشد.
شرکت صنایع لفاف زرین در منطقه ۲۲ تهران و در نزدیکی بزرگترین مراکز صنعتی پایتخت قرار دارد.
دسترسی آسان به محورهای اصلی شهری و بین شهری تهران، همینطور مسیر کمربندی و فرودگاه مهرآباد تهران موجب شده ارسال محصولات به سراسر ایران ساده، سریع و مطمئن انجام شود.